SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürün resimde gördüğüm gibi mi?

Sitemizde yayınlanan ürünlerin tamamı üretildikten sonra stüdyoda fotoğraflanmıştır. Tüm ürünlerimiz resimler ile aynı kalite ve görünümde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır

Siparişim ne zaman gönderilir?

Stoklarımızda bulunan ürünler aynı gün kargoya verilir. Ancak bazı durumlarda kargo şirketinden ya da elimizde olmayan sebeplerden dolayı kargonuz gecikebilmektedir. Ürün altında kargo ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Faturamı ne zaman alırım?

Faturlarımız elektronik fatura olduğu için hem ürün paketleme sırasında kargo paketinin üzerine yapıştırılır. Ayrıca web sitemize üye olduğunuzda verdiğiniz e-posta adresinize online olarak gönderilir.

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Ürününüzde herhangi bir sorun olduğunda tarafımıza mail, Whatsapp ya da telefon ile iletişime geçtiğiniz taktirde sizlerin kolay iade yapabilmeniz için yardımcı olunacaktır. İade ürününüzü iade edebilmeniz için kargo firmasına verebileceğiniz kargo numarası ile firmamıza göndermeniz gerekmektedir.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra  iade süreciniz başlayacaktır.

Stokta olmayan ürünler tekrar stoğa girer mi?

Ürünlerimiz toplu olarak üretildiği için nadir olsa da stokları tükenmektedir. Bu tarz durumlarda net bilgi almak için tarafımıza ulaşabilir ya da ürünün stok durumunu öğrenmek için aralıklarla web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

HERHANGİ BİR SORU İÇİN BİZE ULAŞIN